Sıkca Sorulan Sorular

Temalar

Teamalarımız ile ilgili sıkça sorulan sorular

Temaların çalışabilmesi için hostunuzda Ioncube Loader’ın en son sürümüne sahip olmanız gerekiyor. PHP gerekliliği için ilgili temanın bilgi alanına bakabilirsiniz. Eğer sunucunuz bu özellikleri karşılamıyorsa temayı kullanamazsınız.Satın almadan önce bu konuda bize danışabilirsiniz.
Tema ödemeniz gerçekleşip siparişiniz onaylandıktan sonra, belirttiğiniz mail adresine .zip formatında gönderilecektir. Ayrıca panel üzerinden dosyaları indirebilirsiniz. Satın aldığınız temalara her güncelleme geldiğinde mail adresinize güncel dosyalar gönderilecektir.
Temaların functions.php dosyası şifrelidir.Fonksiyon kodları eklemeniz için size özel dosya oluşturulmuştur. Sınırsız lisans alımlarında tamamen açık kaynak kodlu olarak teslim edilir.
Evet, bize belirtilen mail adresinden veya destek sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz 09:00-18:00 saatleri arasıdır.
Temalar sadece 1 adet site için lisanslanır. 2. bir domain için tekrar lisans almanız gerekir. Çoklu lisans alımlarında belirtilen site kadar ve sınırsız alımlarda ise sınırsız olarak kullanıma açılır.
Satın almış olduğunuz tema için kullanılan lisansı başka bir domain adresi ile değiştirebilirsiniz. Bu durumlarda daha önce alınan site adresinin aktif olarak kullanılmaması gerekir. Bu işlem tekli lisans alımlarında sadece 1 kez gerçekleştirilebilir.Sipariş tarihi üzerinden 3 ay geçmiş domainler için lisans değişimi yapılamaz
Evet, satın alma işleminden sonra tema için çıkan tüm güncellemeleri ücretsiz alabilirsiniz.
Satın alma işlemlerinde tema belirlediğiniz mail adresine gönderilmeden önce yapacağınız tüm iade işlemleri kabul edilir.Tema dosyaları mail adresinize gönderildikten sonra hiçbir nedenle geri ödeme yapılmaz.

Daha Fazla Bilgiye Mi İhtiyaçınız Var?

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız!

Hemen İletişim'e Geç