RenkliBlog Yayında!

RenkliBlog Yayında!

Gelişmiş Ayar Paneli

Hiçbir kod bilgisine ihtiyaç duymadan temayı yönetip, kendinize göre özelleştirebileceğiniz bir tema ayar paneli.Bu panel ile dakikalar içerisinde temanızı yapılandırabilirsiniz.


Responsive Arayüz

Responsive tasarım günümüzde en önemli seo kriterinden biri.Responsive tasarım ile hem kullanıcılarınız için mükemmel bir gezinti deneyemi sağlayın hem de akıllı cihazlar ile giriş yapan kullanıcılardan maximum gelir elde edin.
Mobil kullanıcılar için özel bileşen ve reklam alanları ile hızlı, kullanışlı ve reklam odaklı bir mobil görünüm elde edebilirsiniz.


Yüksek Site Hızı

RenkliBlog Magazin/Blog teması çok hızlı açılır.Google Pagespeed Değerleri hem mobil hem masaüstü için 100/100 tam puana sahiptir.


Anasayfa Tasarlama

Temaya özel olarak hazırlanmış gelişmiş bileşenler sayesinde dilediğiniz şekilde anasayfa tasarlamanız mümkün.Her bileşende özel olarak seçebileceğiniz sınırsız renk ve icon alanı, kategori seçimi, listeme türü, gizlenecek yazılar alanı ve daha birçok özellik mevcut.


Infinite scroll

Ziyaretciler okuduğu bir yazının sonuna geldiğinde diğer yazı otomatik olarak önüne gelecek.


Emoji Oylama Sistemi

Temaya özel olarak hazırlanmış tamamen zöelleşebilir emoji oylama sistemi ile ziyaretcilerinize daha eğlenceli bir oylama sistemi sunabilirsiniz. Ayrıca tema ayar paneli üzerinden tepki iconlarını ve isimlerini sınırsız bir şekilde yönetebileceksiniz.


Üyelik sistemi

Temaya özel giriş,profil ve yazı ekleme sayfaları ile ziyaretcileriniz sitenize kolayca içerik gönderebilecek.Yazar listeleme sayfası ile tüm yazarlarınızı tek bir sayfada listeleyebileceksiniz.

    Bir Yorum Yapın